Nejbližší akce
 
Novinky
Pozvánka na Valnou hromadu 2. září 2021
Připnuto - 19.08.2021, Svatava Ptáčková

Odkaz na aktuální stanovy zde

5. místo našeho družstva v extralize mládeže
14.09.2021, Svatava Ptáčková

Výborná hra v závěrečném srazu finále extraligy mládeže!!

Sahali jsme na medaili! Sérií 3 výher za sebou jsme měli medaili na dosah. Nicméně již před posledním kolem jsme věděli, že díky souhře ostatních výsledků nemáme šanci ji uhrát, tak jsme trochu zvolnili, aby si nemyslela ostatní družstva, že jsme tak dobří... :-) I tak jsme naší výbornou hrou zamíchali konečným pořadím a nahráli tak spíše moravským týmům.

Každopádně získaných 10 bodů v závěrečných 4 kolech svědčí o tom, že naše umístění v TOP5 mezi mládežnickými týmy v ČR není náhodné!!!

Extraligu mládeže jsme hráli s podporou Města Hradec Králové, jehož logo zdobilo i naše dresy. Děkujeme!!!

Závěrečná zpráva ELM Závěrečná zpráva  

Fotky jsou v naší fotogalerii a v závěrečné zprávě.

MČR mládeže družstev 2020/2021 – Finále „A“  - Světlá n/S. 

 Konečné pořadí

Poř.

Družstvo

1

2

3

4

5

6

7

8

Body

Skore

Výher

1.

BŠŠ Frýdek-Místek

*

3½​

4

4½​

5

3½​

3½​

6

21

30

25

2.

ŠK Staré Město

2½​

*

2

3

4½​

3½​

5

5

13

25½​

20

3.

KŠ Říčany 1925

2

4

*

4

2

4

3

4

13

23

16

4.

Desko Liberec

1½​

3

2

*

2

4

5

5

10

22½​

17

5.

ŠŠPM Lipky HK

1

1½​

4

4

*

2½​

3½​

3

10

19½​

14

6.

TJ Spartak Vlašim

2½​

2½​

2

2

3½​

*

5½​

4½​

9

22½​

16

7.

Šachklub Sokol Klatovy

2½​

1

3

1

2½​

½​

*

4

4

14½​

9

8.

Šachová akademie VŠTE

0

1

2

1

3

1½​

2

*

1

10½​

7

                                   

Sestava našeho týmu s body ze závěrečného srazu:

Šach. Jméno             Rtg   4     5     6     7     Body  Part. %    Rtg-Ř

1     FM Stinka Jakub   2237  1     ½​                 1½​    2     75,0  2238

2     Neumann Filip     2082  ½​     ½​     ½​     ½​     2     4     50,0  2104

3     Winter Ondřej     1927  1           1     ½​     2½​    3     83,3  2035

4     Cibulka Josef     2016        1     1     0     2     3     66,7  2045

5     Zdechovský Tobiáš 1938  ½​     0     1           1½​    3     50,0  1956

6     Voříšková Anna    1931  0     1                 1     2     50,0  1911

7     Vestfál Jan       1898  1           0     1     2     3     66,7  1732

8     Dedek Jan         1684        1           1     2     2     100,0 1853

9     Vlček Vojtěch     1494              0     0     0     2     0,0   1697

 

 

Výsledky Extraligy mládeže - východ 2020/21
11.06.2021, Svatava Ptáčková

Naše družstvo skončilo na 4. místě a postupuje do finále!!

Výborná práce celého týmu!!

Zde výsledky :

 Extraliga mládeže - Východ 2020/2021   Závěrečná zpráva z 11.6.2021

 

Konečné pořadí

 

Poř.

Družstvo

1

2

3

4

5

6

7

8

Body

Skore

Výher

1.

BŠŠ Frýdek-Místek

*

3½​

3½​

5

5½​

5½​

4½​

5

21

32½​

28

2.

ŠK Staré Město

2½​

*

3½​

4½​

3½​

3½​

3½​

6

18

27

22

3.

TJ Spartak Vlašim

2½​

2½​

*

3½​

4

4

4

4½​

15

25

17

4.

ŠŠPM Lipky HK

1

1½​

2½​

*

3

5½​

3½​

5

10

22

16

5.

ŠK DURAS BVK Brno

½​

2½​

2

3

*

3½​

3½​

4½​

10

19½​

12

6.

ŠK AD Jičín

½​

2½​

2

½​

2½​

*

3

3½​

4

14½​

9

7.

2222 ŠK Polabiny

1½​

2½​

2

2½​

2½​

3

*

3

2

17

11

8.

SK Prostějov

1

0

1½​

1

1½​

2½​

3

*

1

10½​

3

 

Sestavy týmů s body

 

  1. Beskydská šachová škola Frýdek-Místek

                                                                                       

Šach.  Jméno        Rtg    1      2      3      4      5      6      7      Body   Part.  Rtg-O

1 FM Stalmach Richard2296 1      1      1      1      1      0      1      6      7      2136

2 FM Miča Marek     2294   1      ½​      0      1      ½​      1      1      5      7      2067

3 Gnojek Petr       2245   1      1      ½​      1      1      1      ½​      6      7      1990

4 Frank Adam        2129   1      1      ½​      1      ½​      1      1      6      7      1945

5 Nytra Ondřej      2046   1      1      ½​      ½​      1      ½​      1      5½​     7      1854

6 WFM  Laurincová Kr.2052  0      1      1      0      1      0      1      4      7      1569

                                                                                       

  1. ŠK Staré Město

                                                                                       

Šach.  Jméno        Rtg    1      2      3      4      5      6      7      Body   Part.  Rtg-O

1 FM Švanda Ondřej  2297   ½​      1      ½​      1      1      1      1      6      7      2136

2 Babula Vlastimil  2002   1      ½​      0      1      1      0      1      4½​     7      2108

4 Němec David       2058                              ½​      0      1      1½​     3      2048

5 Pavlíček Lukáš    1928   1      ½​      1      1      0      0      1      4½​     7      1988

6 Vylíčil Adam      1916   ½​      1      1      ½​      0      ½​            3½​     6      1975

7 Delgerdalai Bayar.1871  ½​      0      0      1      1      1            3½​     6      1868

8 Macháček Lukáš    1726   0      ½​      1      0                          1½​     4      1623

9 Babula Matěj      1473                                           1      1      1      1334

10 Procházka Rost.  1033                                           1      1      1      1219

                                                                                       

  1. TJ Spartak Vlašim

                                                                                       

Šach.  Jméno        Rtg    1      2      3      4      5      6      7      Body   Part.  Rtg-O

1 Voříšek Jakub     2154   ½​      0      0      ½​      1      ½​      ½​      3      7      2192

2 Vojta Jakub       2031   1      ½​      1      ½​      1      1      ½​      5½​     7      2090

3 Hák David         2168   ½​      ½​      ½​      1      1      ½​      1      5      7      2013

4 Dudek Vojtěch     1994   1      0      ½​      ½​      0      1      1      4      7      1992

5 Křížek Kryštof    1972   1      1      ½​      1      1      1      ½​      6      7      1811

6 Dudková Josefína  1493   0      ½​      0      1      0      0      0      1½​     7      1701

                                                                                       

  1. ŠŠPM Lipky HK

                                                                                       

Šach.  Jméno        Rtg    1      2      3      4      5      6      7      Body   Part.  Rtg-O

1 FM Stinka Jakub   2247   0      1            0      1      1      ½​      3½​     6      2133

2 Neumann Filip     2146   0      ½​      ½​      0      ½​      ½​      ½​      2½​     7      2057

3 Winter Ondřej     1932   0      1      0      0      1      1      0      3      7      1948

4 Cibulka Josef     2023   0      1      ½​      ½​      1      1      0      4      7      1919

5 Zdechovský Tobiáš 1952   0            1      0                          1      3      1989

6 Voříšková Anna    1888   1      ½​      ½​      1             0      ½​      3½​     6      1830

7 Vestfál Jan       1918                ½​             1      0      1      2½​     4      1559

8 Dedek Jan         1677         1                                       1      1      1402

9 Vlček Vojtěch     1494                              1                   1      1      1000

                                                                                       

  1. ŠK DURAS BVK Brno

                                                                                       

Šach.  Jméno        Rtg    1      2      3      4      5      6      7      Body   Part.  Rtg-O

1 Barák David       2091   ½​      ½​      ½​      ½​      0      ½​      0      2½​     7      2151

2 Glozar Petr       2105   0      ½​      1      1      0      ½​      0      3      7      2063

3 Nezval Filip      2016   ½​      ½​      ½​      0      ½​      1      ½​      3½​     7      2036

4 Kureš Michael     2051   0      1      0                                 1      3      1966

5 Dvořáková Olga    1833   0      0      ½​      0      1      ½​      0      2      7      1966

6 Tajovský Matěj    1928         1      ½​      1      1      1      0      4½​     6      1820

7 Tajovský Šimon    1636   1                   1      0      1            3      4      1507

8 Kunčická Klára    1282                                           0      0      1      2052

                                                                                       

  1. ŠK AD Jičín

                                                                                       

Šach.  Jméno        Rtg    1      2      3      4      5      6      7      Body   Part.  Rtg-O

1 FM Špreňar Petr   2259                                    ½​      1      1½​     2      2185

2 Fojt Petr         2010   0      0      ½​      ½​             0      ½​      1½​     6      2112

3 Ret Adam Josef    2108   ½​      ½​      1      0             ½​      ½​      3      6      2101

4 Janouch J. Štěpán 1892   1      0      0      1      0      0            2      6      2052

5 Šádek Vojtěch     1907   ½​      0      0      1      ½​            0      2      6      1993

6 Bednář Miloš      1640   1      0      1      0             0      1      3      6      1879

7 Petirová Iva      1328   ½​      0      0      0      0      1      0      1½​     7      1716

8 Jílek Marcel      1440                              0                   0      1      2023

9 Jakubec Vít       1046                              0                   0      1      1918

10 Sajdl František  0                                 0                   0      1      1494

                                                                                       

  1. 2222 ŠK Polabiny

                                                                                       

Šach.  Jméno        Rtg    1      2      3      4      5      6      7      Body   Part.  Rtg-O

1 Brožka Karel      2216   ½​      ½​      ½​      0      0      0      0      1½​     7      2183

2 Jiroušek Jan      2017   0      ½​      0      0      0      ½​      ½​      1½​     7      2092

3 Kulhánek Jáchym   1980   0      ½​      ½​      0      0      0      ½​      1½​     7      2040

4 Novotný Ondřej    1951   ½​      0      0      0                          ½​      4      2019

5 CM Jareš Michal   1956   ½​      1      1      ½​      1      0      1      5      7      1898

6 Stoček Martin     1784   1      0      1      1      0      1            4      6      1828

7 Juchelka Marek    1842                              1            0      1      2      1567

8 Třasáková Adéla   1768                                    1      1      2      2      1623

                                                                                       

  1. SK Prostějov

                                                                                       

Šach.  Jméno        Rtg    1      2      3      4      5      6      7      Body   Part.  Rtg-O

1 Hrabal Matěj      1940   1      0      ½​      ½​      0      ½​      0      2½​     7      2187

2 Trávníček Kr.Mik. 2058   ½​      ½​      1      ½​      ½​      ½​      0      3½​     7      2100

3 Blaha Marek       1883   0      0      ½​      0      0      0      0      ½​      7      2042

4 Hladký Tadeáš     1980   ½​      0      1      ½​      ½​      ½​      0      3      7      1966

5 Mohapl Tomáš      1615   0      ½​      0      0      0      0            ½​      6      1905

6 Londin Martin     1402   ½​      0      0      0                          ½​      4      1571

7 Urban Jakub       1334                              0      0      0      0      3      1720

8 Březíková Beáta   1219                                           0      0      1      1033                                                                                  

Výsledky dle šachovnic po kole 7

 

Šach. 1                                       

                                        

Por.   Jméno               Rtg    Tým                               Body   Partie Rp

1     FM Švanda Ondřej  2297  ŠK Staré Město                6     7     2445

2     FM Stalmach Richard2296 BŠŠ Frýdek-Místek             6     7     2445

3     FM Stinka Jakub   2247  ŠŠPM Lipky HK                 3½​    6     2190

4     Voříšek Jakub     2154  TJ Spartak Vlašim             3     7     2142

5     Hrabal Matěj      1940  SK Prostějov                  2½​    7     2085

6     Barák David       2091  ŠK DURAS BVK Brno             2½​    7     2049

7     FM Špreňar Petr   2259  ŠK AD Jičín                   1½​    2     0

8     Brožka Karel      2216  2222 ŠK Polabiny              1½​    7     1953

                                        

Šach. 2                                       

                                        

Por.   Jméno               Rtg    Tým                               Body   Partie Rp

1     Vojta Jakub       2031  TJ Spartak Vlašim             5½​    7     2320

2     FM Miča Marek     2294  BŠŠ Frýdek-Místek             5     7     2225

3     Babula Vlastimil  2002  ŠK Staré Město                4½​    7     2210

4     Trávníček Kr.Mik. 2058  SK Prostějov                  3½​    7     2100

5     Glozar Petr       2105  ŠK DURAS BVK Brno             3     7     2013

6     Neumann Filip     2146  ŠŠPM Lipky HK                 2½​    7     1955

7     Fojt Petr         2010  ŠK AD Jičín                   1½​    6     1919

8     Jiroušek Jan      2017  2222 ŠK Polabiny              1½​    7     1862

                                        

Šach. 3                                       

                                        

Por.   Jméno               Rtg    Tým                               Body   Partie Rp

1     Gnojek Petr       2245  BŠŠ Frýdek-Místek             6     7     2299

2     Hák David         2168  TJ Spartak Vlašim             5     7     2171

3     Nezval Filip      2016  ŠK DURAS BVK Brno             3½​    7     2036

4     Ret Adam Josef    2108  ŠK AD Jičín                   3     6     2101

5     Winter Ondřej     1932  ŠŠPM Lipky HK                 3     7     1851

6     Němec David       2058  ŠK Staré Město                1½​    3     2048

7     Kulhánek Jáchym   1980  2222 ŠK Polabiny              1½​    7     1810

8     Blaha Marek       1883  SK Prostějov                  ½​     7     1620

                                        

Šach. 4                                       

                                        

Por.   Jméno               Rtg    Tým                               Body   Partie Rp

1     Frank Adam        2129  BŠŠ Frýdek-Místek             6     7     2254

2     Pavlíček Lukáš    1928  ŠK Staré Město                4½​    7     2090

3     Dudek Vojtěch     1994  TJ Spartak Vlašim             4     7     2042

4     Cibulka Josef     2023  ŠŠPM Lipky HK                 4     7     1906

5     Hladký Tadeáš     1980  SK Prostějov                  3     7     1916

6     Janouch J.Štěpán  1892  ŠK AD Jičín                   2     6     1927

7     Kureš Michael     2051  ŠK DURAS BVK Brno             1     3     1841

8     Novotný Ondřej    1951  2222 ŠK Polabiny              ½​     4     1697

                                        

Šach. 5                                       

                                        

Por.   Jméno               Rtg    Tým                               Body   Partie Rp

1     Křížek Kryštof    1972  TJ Spartak Vlašim             6     7     2120

2     Nytra Ondřej      2046  BŠŠ Frýdek-Místek             5½​    7     2084

3     CM Jareš Michal   1956  2222 ŠK Polabiny              5     7     2056

4     Pavlíček Lukáš    1928  ŠK Staré Město                4½​    7     2090

5     Šádek Vojtěch     1907  ŠK AD Jičín                   2     6     1868

6     Dvořáková Olga    1833  ŠK DURAS BVK Brno             2     7     1808

7     Zdechovský Tobiáš 1952  ŠŠPM Lipky HK                 1     3     1864

8     Mohapl Tomáš      1615  SK Prostějov                  ½​     6     1504

                                        

Šach. 6                                       

                                        

Por.   Jméno               Rtg    Tým                               Body   Partie Rp

1     Tajovský Matěj    1928  ŠK DURAS BVK Brno             4½​    6     2013

2     Stoček Martin     1784  2222 ŠK Polabiny              4     6     1953

3     WFM Laurincová Kr.2052  BŠŠ Frýdek-Místek             4     7     1572

4     Vylíčil Adam      1916  ŠK Staré Město                3½​    6     2032

5     Voříšková Anna    1888  ŠŠPM Lipky HK                 3½​    6     1887

6     Bednář Miloš      1640  ŠK AD Jičín                   3     6     1879

7     Dudková Josefína  1493  TJ Spartak Vlašim             1½​    7     1424

8     Londin Martin     1402  SK Prostějov                  ½​     4     1167

                                        

                                        

Náhradníci  (nejméně 3 sehrané partie)                          

 

Por.  Jméno             Rtg   Tým                           Body  Partie Rp

1     Delgerdalai Bayar.1871  ŠK Staré Město                3½​    6     1925

2     Tajovský Šimon    1636  ŠK DURAS BVK Brno             3     4     1618

3     Vestfál Jan       1918  ŠŠPM Lipky HK                 2½​    4     1654

4     Macháček Lukáš    1726  ŠK Staré Město                1½​    4     1454

5     Petirová Iva      1328  ŠK AD Jičín                   1½​    7     1486

7     Urban Jakub       1334  SK Prostějov                  0     3     920

 

 

 

Pozvánka na Valnou hromadu 25. června 2020
11.06.2020, Roman Šolc

 

Pozvánka VH 2020

 

Odkaz na aktuální stanovy uložené ve spolkovém rejstříku zde

 

 

 

Dohrání 1. ligy mládeže 20.6-21.6.2020
25.05.2020, Roman Šolc

Dohrání soutěží řízených ŠSČR se řídí rozhodnutím, které je uveřejněno na svazovém webu.

Informace ŠSČR

Našeho klubu se týká závěrečné čtyřkolo 1. ligy mládeže sk. C, které se uskuteční 20.-21.6.2020 v Poličce a budeme obhajovat dosavadní 1. místo v tabulce, když z úvodních 7 kol jsme vytěžili stejný počet vítězství.

Tabulka