Výsledky Extraligy mládeže - východ 2020/21
11.06.2021

Naše družstvo skončilo na 4. místě a postupuje do finále!!

Výborná práce celého týmu!!

Zde výsledky :

 Extraliga mládeže - Východ 2020/2021   Závěrečná zpráva z 11.6.2021

 

Konečné pořadí

 

Poř.

Družstvo

1

2

3

4

5

6

7

8

Body

Skore

Výher

1.

BŠŠ Frýdek-Místek

*

3½​

3½​

5

5½​

5½​

4½​

5

21

32½​

28

2.

ŠK Staré Město

2½​

*

3½​

4½​

3½​

3½​

3½​

6

18

27

22

3.

TJ Spartak Vlašim

2½​

2½​

*

3½​

4

4

4

4½​

15

25

17

4.

ŠŠPM Lipky HK

1

1½​

2½​

*

3

5½​

3½​

5

10

22

16

5.

ŠK DURAS BVK Brno

½​

2½​

2

3

*

3½​

3½​

4½​

10

19½​

12

6.

ŠK AD Jičín

½​

2½​

2

½​

2½​

*

3

3½​

4

14½​

9

7.

2222 ŠK Polabiny

1½​

2½​

2

2½​

2½​

3

*

3

2

17

11

8.

SK Prostějov

1

0

1½​

1

1½​

2½​

3

*

1

10½​

3

 

Sestavy týmů s body

 

  1. Beskydská šachová škola Frýdek-Místek

                                                                                       

Šach.  Jméno        Rtg    1      2      3      4      5      6      7      Body   Part.  Rtg-O

1 FM Stalmach Richard2296 1      1      1      1      1      0      1      6      7      2136

2 FM Miča Marek     2294   1      ½​      0      1      ½​      1      1      5      7      2067

3 Gnojek Petr       2245   1      1      ½​      1      1      1      ½​      6      7      1990

4 Frank Adam        2129   1      1      ½​      1      ½​      1      1      6      7      1945

5 Nytra Ondřej      2046   1      1      ½​      ½​      1      ½​      1      5½​     7      1854

6 WFM  Laurincová Kr.2052  0      1      1      0      1      0      1      4      7      1569

                                                                                       

  1. ŠK Staré Město

                                                                                       

Šach.  Jméno        Rtg    1      2      3      4      5      6      7      Body   Part.  Rtg-O

1 FM Švanda Ondřej  2297   ½​      1      ½​      1      1      1      1      6      7      2136

2 Babula Vlastimil  2002   1      ½​      0      1      1      0      1      4½​     7      2108

4 Němec David       2058                              ½​      0      1      1½​     3      2048

5 Pavlíček Lukáš    1928   1      ½​      1      1      0      0      1      4½​     7      1988

6 Vylíčil Adam      1916   ½​      1      1      ½​      0      ½​            3½​     6      1975

7 Delgerdalai Bayar.1871  ½​      0      0      1      1      1            3½​     6      1868

8 Macháček Lukáš    1726   0      ½​      1      0                          1½​     4      1623

9 Babula Matěj      1473                                           1      1      1      1334

10 Procházka Rost.  1033                                           1      1      1      1219

                                                                                       

  1. TJ Spartak Vlašim

                                                                                       

Šach.  Jméno        Rtg    1      2      3      4      5      6      7      Body   Part.  Rtg-O

1 Voříšek Jakub     2154   ½​      0      0      ½​      1      ½​      ½​      3      7      2192

2 Vojta Jakub       2031   1      ½​      1      ½​      1      1      ½​      5½​     7      2090

3 Hák David         2168   ½​      ½​      ½​      1      1      ½​      1      5      7      2013

4 Dudek Vojtěch     1994   1      0      ½​      ½​      0      1      1      4      7      1992

5 Křížek Kryštof    1972   1      1      ½​      1      1      1      ½​      6      7      1811

6 Dudková Josefína  1493   0      ½​      0      1      0      0      0      1½​     7      1701

                                                                                       

  1. ŠŠPM Lipky HK

                                                                                       

Šach.  Jméno        Rtg    1      2      3      4      5      6      7      Body   Part.  Rtg-O

1 FM Stinka Jakub   2247   0      1            0      1      1      ½​      3½​     6      2133

2 Neumann Filip     2146   0      ½​      ½​      0      ½​      ½​      ½​      2½​     7      2057

3 Winter Ondřej     1932   0      1      0      0      1      1      0      3      7      1948

4 Cibulka Josef     2023   0      1      ½​      ½​      1      1      0      4      7      1919

5 Zdechovský Tobiáš 1952   0            1      0                          1      3      1989

6 Voříšková Anna    1888   1      ½​      ½​      1             0      ½​      3½​     6      1830

7 Vestfál Jan       1918                ½​             1      0      1      2½​     4      1559

8 Dedek Jan         1677         1                                       1      1      1402

9 Vlček Vojtěch     1494                              1                   1      1      1000

                                                                                       

  1. ŠK DURAS BVK Brno

                                                                                       

Šach.  Jméno        Rtg    1      2      3      4      5      6      7      Body   Part.  Rtg-O

1 Barák David       2091   ½​      ½​      ½​      ½​      0      ½​      0      2½​     7      2151

2 Glozar Petr       2105   0      ½​      1      1      0      ½​      0      3      7      2063

3 Nezval Filip      2016   ½​      ½​      ½​      0      ½​      1      ½​      3½​     7      2036

4 Kureš Michael     2051   0      1      0                                 1      3      1966

5 Dvořáková Olga    1833   0      0      ½​      0      1      ½​      0      2      7      1966

6 Tajovský Matěj    1928         1      ½​      1      1      1      0      4½​     6      1820

7 Tajovský Šimon    1636   1                   1      0      1            3      4      1507

8 Kunčická Klára    1282                                           0      0      1      2052

                                                                                       

  1. ŠK AD Jičín

                                                                                       

Šach.  Jméno        Rtg    1      2      3      4      5      6      7      Body   Part.  Rtg-O

1 FM Špreňar Petr   2259                                    ½​      1      1½​     2      2185

2 Fojt Petr         2010   0      0      ½​      ½​             0      ½​      1½​     6      2112

3 Ret Adam Josef    2108   ½​      ½​      1      0             ½​      ½​      3      6      2101

4 Janouch J. Štěpán 1892   1      0      0      1      0      0            2      6      2052

5 Šádek Vojtěch     1907   ½​      0      0      1      ½​            0      2      6      1993

6 Bednář Miloš      1640   1      0      1      0             0      1      3      6      1879

7 Petirová Iva      1328   ½​      0      0      0      0      1      0      1½​     7      1716

8 Jílek Marcel      1440                              0                   0      1      2023

9 Jakubec Vít       1046                              0                   0      1      1918

10 Sajdl František  0                                 0                   0      1      1494

                                                                                       

  1. 2222 ŠK Polabiny

                                                                                       

Šach.  Jméno        Rtg    1      2      3      4      5      6      7      Body   Part.  Rtg-O

1 Brožka Karel      2216   ½​      ½​      ½​      0      0      0      0      1½​     7      2183

2 Jiroušek Jan      2017   0      ½​      0      0      0      ½​      ½​      1½​     7      2092

3 Kulhánek Jáchym   1980   0      ½​      ½​      0      0      0      ½​      1½​     7      2040

4 Novotný Ondřej    1951   ½​      0      0      0                          ½​      4      2019

5 CM Jareš Michal   1956   ½​      1      1      ½​      1      0      1      5      7      1898

6 Stoček Martin     1784   1      0      1      1      0      1            4      6      1828

7 Juchelka Marek    1842                              1            0      1      2      1567

8 Třasáková Adéla   1768                                    1      1      2      2      1623

                                                                                       

  1. SK Prostějov

                                                                                       

Šach.  Jméno        Rtg    1      2      3      4      5      6      7      Body   Part.  Rtg-O

1 Hrabal Matěj      1940   1      0      ½​      ½​      0      ½​      0      2½​     7      2187

2 Trávníček Kr.Mik. 2058   ½​      ½​      1      ½​      ½​      ½​      0      3½​     7      2100

3 Blaha Marek       1883   0      0      ½​      0      0      0      0      ½​      7      2042

4 Hladký Tadeáš     1980   ½​      0      1      ½​      ½​      ½​      0      3      7      1966

5 Mohapl Tomáš      1615   0      ½​      0      0      0      0            ½​      6      1905

6 Londin Martin     1402   ½​      0      0      0                          ½​      4      1571

7 Urban Jakub       1334                              0      0      0      0      3      1720

8 Březíková Beáta   1219                                           0      0      1      1033                                                                                  

Výsledky dle šachovnic po kole 7

 

Šach. 1                                       

                                        

Por.   Jméno               Rtg    Tým                               Body   Partie Rp

1     FM Švanda Ondřej  2297  ŠK Staré Město                6     7     2445

2     FM Stalmach Richard2296 BŠŠ Frýdek-Místek             6     7     2445

3     FM Stinka Jakub   2247  ŠŠPM Lipky HK                 3½​    6     2190

4     Voříšek Jakub     2154  TJ Spartak Vlašim             3     7     2142

5     Hrabal Matěj      1940  SK Prostějov                  2½​    7     2085

6     Barák David       2091  ŠK DURAS BVK Brno             2½​    7     2049

7     FM Špreňar Petr   2259  ŠK AD Jičín                   1½​    2     0

8     Brožka Karel      2216  2222 ŠK Polabiny              1½​    7     1953

                                        

Šach. 2                                       

                                        

Por.   Jméno               Rtg    Tým                               Body   Partie Rp

1     Vojta Jakub       2031  TJ Spartak Vlašim             5½​    7     2320

2     FM Miča Marek     2294  BŠŠ Frýdek-Místek             5     7     2225

3     Babula Vlastimil  2002  ŠK Staré Město                4½​    7     2210

4     Trávníček Kr.Mik. 2058  SK Prostějov                  3½​    7     2100

5     Glozar Petr       2105  ŠK DURAS BVK Brno             3     7     2013

6     Neumann Filip     2146  ŠŠPM Lipky HK                 2½​    7     1955

7     Fojt Petr         2010  ŠK AD Jičín                   1½​    6     1919

8     Jiroušek Jan      2017  2222 ŠK Polabiny              1½​    7     1862

                                        

Šach. 3                                       

                                        

Por.   Jméno               Rtg    Tým                               Body   Partie Rp

1     Gnojek Petr       2245  BŠŠ Frýdek-Místek             6     7     2299

2     Hák David         2168  TJ Spartak Vlašim             5     7     2171

3     Nezval Filip      2016  ŠK DURAS BVK Brno             3½​    7     2036

4     Ret Adam Josef    2108  ŠK AD Jičín                   3     6     2101

5     Winter Ondřej     1932  ŠŠPM Lipky HK                 3     7     1851

6     Němec David       2058  ŠK Staré Město                1½​    3     2048

7     Kulhánek Jáchym   1980  2222 ŠK Polabiny              1½​    7     1810

8     Blaha Marek       1883  SK Prostějov                  ½​     7     1620

                                        

Šach. 4                                       

                                        

Por.   Jméno               Rtg    Tým                               Body   Partie Rp

1     Frank Adam        2129  BŠŠ Frýdek-Místek             6     7     2254

2     Pavlíček Lukáš    1928  ŠK Staré Město                4½​    7     2090

3     Dudek Vojtěch     1994  TJ Spartak Vlašim             4     7     2042

4     Cibulka Josef     2023  ŠŠPM Lipky HK                 4     7     1906

5     Hladký Tadeáš     1980  SK Prostějov                  3     7     1916

6     Janouch J.Štěpán  1892  ŠK AD Jičín                   2     6     1927

7     Kureš Michael     2051  ŠK DURAS BVK Brno             1     3     1841

8     Novotný Ondřej    1951  2222 ŠK Polabiny              ½​     4     1697

                                        

Šach. 5                                       

                                        

Por.   Jméno               Rtg    Tým                               Body   Partie Rp

1     Křížek Kryštof    1972  TJ Spartak Vlašim             6     7     2120

2     Nytra Ondřej      2046  BŠŠ Frýdek-Místek             5½​    7     2084

3     CM Jareš Michal   1956  2222 ŠK Polabiny              5     7     2056

4     Pavlíček Lukáš    1928  ŠK Staré Město                4½​    7     2090

5     Šádek Vojtěch     1907  ŠK AD Jičín                   2     6     1868

6     Dvořáková Olga    1833  ŠK DURAS BVK Brno             2     7     1808

7     Zdechovský Tobiáš 1952  ŠŠPM Lipky HK                 1     3     1864

8     Mohapl Tomáš      1615  SK Prostějov                  ½​     6     1504

                                        

Šach. 6                                       

                                        

Por.   Jméno               Rtg    Tým                               Body   Partie Rp

1     Tajovský Matěj    1928  ŠK DURAS BVK Brno             4½​    6     2013

2     Stoček Martin     1784  2222 ŠK Polabiny              4     6     1953

3     WFM Laurincová Kr.2052  BŠŠ Frýdek-Místek             4     7     1572

4     Vylíčil Adam      1916  ŠK Staré Město                3½​    6     2032

5     Voříšková Anna    1888  ŠŠPM Lipky HK                 3½​    6     1887

6     Bednář Miloš      1640  ŠK AD Jičín                   3     6     1879

7     Dudková Josefína  1493  TJ Spartak Vlašim             1½​    7     1424

8     Londin Martin     1402  SK Prostějov                  ½​     4     1167

                                        

                                        

Náhradníci  (nejméně 3 sehrané partie)                          

 

Por.  Jméno             Rtg   Tým                           Body  Partie Rp

1     Delgerdalai Bayar.1871  ŠK Staré Město                3½​    6     1925

2     Tajovský Šimon    1636  ŠK DURAS BVK Brno             3     4     1618

3     Vestfál Jan       1918  ŠŠPM Lipky HK                 2½​    4     1654

4     Macháček Lukáš    1726  ŠK Staré Město                1½​    4     1454

5     Petirová Iva      1328  ŠK AD Jičín                   1½​    7     1486

7     Urban Jakub       1334  SK Prostějov                  0     3     920