1. sraz extraligy mládeže a 1. ligy mládeže ve Světlé nad Sázavou

Publikoval(a) Svatava Ptáčková dne

1. Sraz extraligy mládeže – skupina východ – ŠŠPM Lipky HK

Ve dnech 24.9. – 25.9. se uskutečnil první sraz extraligy mládeže. My jsme o víkendu hráli 4 utkání ve Světlé nad Sázavou. Jel s námi náš dlouholetý trenér Luboš Roško, který nás během víkendu podporoval a se vším nám pomohl. Organizačně nám pomohla paní Ptáčková, která se během víkendu zároveň starala o náš prvoligový tým. Oběma vám mockrát děkujeme.

První utkání jsme těsně porazili ŠK Staré Město 3,5 : 2,5. Vyhráli Ondra Winter a Filip Rokoš. Remizovali Honza Vestfál, Vojta Vlček a Anna Voříšková.

Druhý zápas s Durasem Brno jsme vyhráli 4,5 : 1,5. Vyhráli Honza Vestfál, Honza Dedek, Vojta Vlček a Anna Voříšková. Remizoval Filip Rokoš.
Třetí utkání jsme zvítězili s družstvem Krnova 5,5 : 0,5. Vyhráli – Filip N., Ondra, Filip R., Honza V. a Vojta. remizovala Anna.

Ve čtvrtém zápase jsme prohráli 1 : 5 s favorizovaným družstvem Beskydské šachové školy. Remizovali Ondra Winter a Vojta Vlček, ostatní prohráli.

Týmu se dařilo a až na těžký zápas s Frýdkem jsme třikrát vyhráli. Nejlepší výsledek uhrál na 6. šachovnici Vojta Vlček, který získal 3 body/4 a zároveň stihl oslavit i své 13. narozeniny. Gratulace a všechno nejlepší!

Moc děkujeme Lubošovi a Svátě, zároveň se moc těšíme na další kola, kde se budeme snažit obhájit náš postup do A skupiny.

Anička Voříšková
Realizováno za finanční podpory Královéhradeckého kraje.